Новини
Ірпінь
Неолімпійські види спорту

Ірпінські школярі стали чемпіонами Київщини з кіберспорту

Учні ІАЛ НУБіП України стали найкращими в столичному регіоні.

Ірпінські школярі стали чемпіонами Київщини з кіберспорту - зображення
Фото: Управління освіти і науки Ірпінської міської ради

З 25 грудня 2021 р. по 10 січня 2022 р. проходив Київський обласний чемпіонат з кіберспорту в дисциплінах Brawl Stars та CS:GO серед учнів пристоличного регіону, чемпіонами якого стали ірпінські школярі, повідомляє на своїй Facebook-сторінці Управління освіти і науки Ірпінської міськради.

Команда учнів Ірпінського академічного ліцею (ІАЛ) Національного університету біоресурсів і природокористування посіла перше місце на змаганнях в дисципліні Brawl Stars. До складу команди переможців увійшли учні 8-А класу Артем Хаб’юк, Владислав Волошенко та Ігор Ковальчук. Координаторкою їхньої команди була вчителька інформатики Анастасія Іщук.

Ірпінські школярі стали чемпіонами Київщини з кіберспорту - зображення
Фото: Управління освіти і науки Ірпінської міської ради

Як повідомляв "Погляд", змагання проходили в два етапи. Під час першого обирали кращих гравців шкіл Київської області, які сформують команди для наступного етапу. На другому – саме обласний турнір серед команд шкіл.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.