#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Неолімпійські види спорту

На Київщині відбудеться чемпіонат з кіберспорту

20.12.2021
Змагання стартують вже цього тижня.

На Київщині відбудеться чемпіонат з кіберспорту - зображення

25 грудня на Київщині серед школярів області стартує чемпіонат з кіберспорту. Змагатимуться хлопці та дівчата в дисциплінах Brawl Stars та CS:GO, повідомляє КОДА.

Змагання проходитимуть у два етапи. Під час першого мають обрати кращих гравців шкіл Київської області, які сформують команди для наступного етапу. На другому – відбудеться саме обласний турнір серед команд шкіл.

Змагання триватимуть до 10 січня. Переможці отримають не лише грошову винагороду, а й комп’ютерну техніку для шкіл від організатора.

До речі кажучі, Україна є однією серед 25 держав, які визнали кіберспорт офіційним видом спорту, а також входить до топ-10 кіберспортивних світових держав.

Нагадаємо, бучанська команда юних каратистів стала призером чемпіонату України.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.