20 квітня в Ірпені пройшла обласна І Спартакіада пам’яті Героїв Чорнобиля серед ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС. Урочисте відкриття цього заходу відбулося на центральній площі міста, де зібралося 25 команд з Київщини.
![Ірпінь приймав учасників І Спартакіади пам’яті Героїв Чорнобиля серед ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/04/Spartakiada-CHAES.jpg)
Учасники змагалися у чотирьох видах спорту: шахи, шашки, настільний теніс і дартс. Спортсмени, незважаючи на вік та стан здоров'я, мужньо долали труднощі на шляху до перемоги.
![Ірпінь приймав учасників І Спартакіади пам’яті Героїв Чорнобиля серед ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/04/Spartakiada-CHAES-Irpin.jpg)
У загальному заліку першу сходинку п'єдесталу в змаганнях посіла команда Макарівського району, другу — Білоцерківського, третю — Баришівського. Ірпінцям дісталося сьоме місце.
![Ірпінь приймав учасників І Спартакіади пам’яті Героїв Чорнобиля серед ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/04/Spartakiada-CHAES-darts.jpg)
В окремих видах спорту наші земляки теж були серед призерів: Володимир Нагула став переможцем у змаганнях із шашок, а Анатолій Нечитайло — третім на шаховій дошці.
![Ірпінь приймав учасників І Спартакіади пам’яті Героїв Чорнобиля серед ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/04/Spartakiada-CHAES-shahy.jpg)
Думаю, головне у цих змаганнях — не лише перемога спортсменів над своїми суперниками, а можливість нагадати про себе суспільству. Бо з плином часу про них поступово забувають.
![Ірпінь приймав учасників І Спартакіади пам’яті Героїв Чорнобиля серед ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2018/04/Spartakiada-CHAES-shashky.jpg)
Адже не секрет, що ці люди, які ціною власного здоров'я спинили розбурханий мирний атом, сьогодні залишаються ображеними державою у соціальному плані, часто зостаються наодинці зі своїми хворобами, спричиненими радіацією, оскільки не вистачає коштів на лікування.