#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Гостомель
Суспільство
Пригоди
Кримінальні новини
Україна-суспільство
Київщина-суспільство

Інженер технагляду допоміг підряднику привласнити понад 200 тисяч гривень на ремонті дахів у Гостомелі

08.05.2020 Погляд

Інженеру технічного нагляду, який сприяв підряднику будівельних робіт у привласненні понад 200 тис грн бюджетних коштів під час ремонту будинків у Гостомелі, повідомили про підозру.

За процесуального керівництва Ірпінського відділу Києво-Святошинської місцевої прокуратури цій особі повідомили про підозру за фактом службового підроблення та пособництва у привласненні коштів місцевого бюджету комунального підприємства «УЖКГ «Гостомель».

Виявилося, що комунальне та приватне підприємства уклали договори щодо капремонту дахів будинків у селищі.

Інженер, сприяючи директору підприємства-підрядника в привласненні бюджетних коштів, підробив акти приймання виконаних будівельних робіт. Він вніс до них завідомо неправдиві відомості щодо їх обсягів.

Унаслідок цього КП «УЖКГ «Гостомель» спричинили матеріальну шкоду на суму понад 200 тис грн.

Дії особи кваліфікували за ч. 5 ст. 27 ч. ч. 2, 3 ст. 191 (пособництво у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене повторно) та ч. 1 ст. 366 (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) ККУ.

Нагадаємо, що директору підприємства-підрядника прокуратура уже повідомила про підозру.

Стосовно інженера технагляду досудове розслідування кримінального провадження продовжується.

Джерело: пресслужба прокуратури Київської області