Новини
Автоновини
За кордоном

Інновація: лазерний сенсор Bosch зробить функцію автопілота безпечнішою

12.02.2020 Александр Чернышенко 0

Нова розробка компанії Bosch дозволить значно поліпшити систему автопілота в автомобілях.

Про це повідомляє Автоцентр.

Новий лазерний сенсор Bosch з дальнім радіусом дії здатний з високим ступенем надійності виявляти різні об'єкти на великій відстані.

Новий датчик можна застосовувати як для далеких, так і коротких дистанцій - на шосе і в міських умовах. Економлячи за рахунок масштабів виробництва, Bosch планує зменшити вартість складної розробки і вивести її на масовий ринок.

«Усуваючи провал в системі сенсорів, Bosch в першу чергу робить безпілотне водіння реальною можливістю», - зазначив член правління Bosch Гарольд Крегер.

Наприклад, якщо на перехресті мотоцикл на високій швидкості наближається до безпілотного авто, лазерний сенсор на додаток до камери і радару допоможе виявити небезпеку.

Лазер можна порівняти з третім оком: в лідарних системах датчик створює лазерні імпульси і захоплює розсіяне лазером світло назад. Потім на основі показників часу, які були потрібні для повернення променя назад, розраховується відстань до об'єкта. Bosch винайшла розумний сонцезахисний козирок (відео)

Лазерний сенсор здатний з високим ступенем надійності виявляти навіть неметалеві об'єкти на великій відстані, такі як камені на дорозі. Це дає більше часу на здійснення маневрів, таких як гальмування або поворот.