Інклюзивну школу в Петропавлівській Борщагівці добудують на початку осені
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/58461244_2223164127802547_5566074115770548224_n.jpg)
Школу по вулиці Парковій, 34 у селі Петропавлівська Борщагівка відкриють для учнів з особливими потребами 1 вересня.
Про це повідомив голова "Руху територіальних громад" Олександр Тигов.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/58749385_2223164044469222_4962333608103641088_n.jpg)
"Друзі, готуємось до відкриття 1 вересня нової школи з інклюзивним ресурсом, і це у нашому Києво-Святошинському районі, село Петропавлівська Борщагівка! В Україні шириться реформа інклюзивної освіти. Це значить, що діти з різними можливостями мають рівні права. У новій школі зможуть вільно виховуватися хлопці й дівчата з особливими потребами!", - написав Тигов.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/04/58733045_2223163974469229_2651394173516644352_n.jpg)
Він також зазначив, що школа фінансується частково з бюджету сільської ради та частково з районного бюджету. Нова школа знаходиться за адресою: вулиця Паркова, 34.