#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Довкілля
Вода

З грудня на Київщині заборонять ловити раків

22.11.2021 Бобрик Юлія 0

Заборона триватиме до 30 червня 2022 року.

pixabay.com

Про це повідомляє Держагентство рибного господарства в Києві та області.

Задля відтворення та збільшення популяції членистоногих, з 1 грудня 2021 року по 30 червня 2022 року у водоймах Київщини встановлять заборону на вилов раків.

За лов раків в заборонений період передбачено як адміністративну, так і кримінальну відповідальність. Штраф складає до 680 грн. Також порушнику доведеться сплатити збитки у розмірі 3 332 грн за кожного виловленого рака.

До слова, після зняття заборони також існують деякі обмеження на кількість вилову раків. Відтак у звичайний період одна людина за добу має право впіймати не більше 30 раків на водоймах загального користування та 50 раків – на водоймах, де рибальство платне.

Нагадаємо, навесні нерестова заборона на Київщині, зазвичай, починається у квітні.

Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.