Анонси

Український культурний фонд набирає волонтерів

02.11.2018 Зіневич Наталія 00000

Український культурний фонд запрошує волонтерів! Приєднуйся до новоствореної державної установи, яка цього року надала грантову підтримку 298 українським та міжнародним проектам у сфері мистецтв та культури. Серед них музейні та театральні проекти, музичні та кінофестивалі, художні резиденції та творчі лабораторії, інтерактивні виставки та фешн-покази. Команда Українського культурного фонду розробила повний цикл грантової підтримки проектів, адаптувала найкращий міжнародний досвід у своїй практиці, що в результаті – сприяє створенню нових культурних сенсів та мереж в Україні, а також реалізації проектів національного та міжнародного значення. Український культурний фонд шукає волонтерів для допомоги у проведенні заходів фонду: підсумкової конференції, інформаційних днів та тренінгів – для грантерів УКФ 2018 року та майбутніх заявників 2019 року. Оголошення нових конкурсів та програм УКФ – незабаром! Кого запрошують:
  • випускника або студента вищого навчального закладу (бажано культурологія, соціологія, політологія, проектний менеджмент, маркетинг, державне управління та ін.)
  • вмотивованого члена команди, що має бажання навчатися новому та працювати, готового до виконання завдань в межах встановлених часових рамок
Перевагами будуть:
  • знання Excel
  • володіння англійською мовою на рівні B2 та вище (інші мови - плюс)
УКФ цінує своїх волонтерів, тому:
  1. програма триває 1 місяць
  2. графік гнучкий, його можна поєднувати з навчанням
  3. кількість годин фізичної присутності в офісі буде обговорено  під час інтерв'ю
  4. кандидатам буде запропоноване працевлаштування
Надсилай резюме, та короткий мотиваційний лист з посиланням на свій профіль в соцмережі на [email protected] до 12.11.2018, вказавши в темі листа «Я – ВОЛОНТЕР УКФ» Деталі: https://ucf.in.ua/news/volunteers.