#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Земля
Київ

Придбати земельний пай можна буде лише безготівковим способом

13.01.2020 Оксана Кириленко 0

 Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов під час брифінгу з питань земельної реформи, що відбувся 13 січня повідомив, що після запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, придбати земельний пай можна буде лише безготівковим способом.

«Не буде готівкових розрахунків. Ми будемо боротися з тіньовими ринками. Тому розрахуватися за придбану землю можна буде лише безготівкою. І потрібно буде показати, звідки ці гроші взялись», — повідомив Милованов.

Він також зазначив, що після відкриття ринку, яке заплановане на жовтень 2020 року, держава запустить декілька програм підтримки малих фермерів, серед яких — пільгові кредити та державні гарантії.

Зауважимо, до закону про ринок землі депутати внесли понад 4 тисячі правок. Рада не могла голосувати за цей законопроєкт доти, доки всі ці правки не були розглянуті.

За інформацією: hromadske