#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Війна з Росією

Операція з порятунку оборонців Маріуполя розпочата, – Зеленський (ВІДЕО)

17.05.2022
Аби повернути "хлопців додому робота продовжується і ця робота потребує делікатності і часу".

Операція з порятунку оборонців Маріуполя розпочата, – Зеленський (ВІДЕО) - зображення
Фото: Reuters / Scanpix

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців за результатами 82-ї доби захисту нашої країни від російських загарбників. У своєму звернені він зазначив, що цей день, як і всі інші, спрямований на те, щоб уберегти нашу країну й наших людей.

"Завдяки діям українських військових – Збройних Сил України, розвідки, а також переговорної групи, Міжнародного комітету Червоного Хреста й ООН маємо надію, що вдасться зберегти життя наших хлопців. Хочу підкреслити: українські герої потрібні Україні живими. Це наш принцип. Думаю, що ці слова зрозуміє кожна адекватна людина. Операція з порятунку оборонців Маріуполя розпочата нашими військовими, розвідниками", –

президент України Володимир Зеленський

Президент також зазначив, що для того, аби повернути "хлопців додому робота продовжується і ця робота потребує делікатності і часу".

Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак у своєму Telegram-каналі зазначив, що розпочата операція з порятунку українських воїнів із Азовсталі складна. Також він написав, що життя наших людей – безцінне, а українські герої потрібні Україні живими.

Нагадаємо, на початку травня з "Азовсталі" та Маріуполя евакуювали близько 500 мирних жителів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.