Анонси
Культура
Події
Київ

Незвичайна прем’єра кліпу Олега Скрипки та Христини Соловій у Київському планетарії

11.01.2020 Надiя Проценко 0

Спільну відеороботу – кліп «Зима» – 24 січня вперше представлять глядачам талановиті українські співаки Олег Скрипка та Христина Соловій у Київському планетарії. Організатори обіцяють, що це буде одна з найцікавіших прем’єр у новому році.

Незвичайна прем’єра кліпу Олега Скрипки та Христини Соловій у Київському планетарії

Для присутніх буде влаштовано вражаюче шоу під найбільшим куполом країни. Та й не часто можна побачити на одній сцені такий зірковий тандем. На глядачів чекає спеціальна програма та приємні сюрпризи у дружній святковій атмосфері.

Організатори розповідають, що ідея створення спільної пісні виникла спонтанно, коли Олег почув по радіо співачку Христину Соловій. Зачарований її голосом, він запропонував дівчині виконати з ним пісню. З першого дубля вони записали чуттєву та ліричну композицію, сповнену таємничих настроїв, навіяних романтичним холодом зими. Але, як завжди буває в Олега Скрипки: весна прийде, розтане крига і буде воля чуттям, адже справжнє полум’я кохання завжди розтоплює лід.

Кліп «Зима» виконаний у стилі легкого бароко, доповнений чуттєвим спільним танцем у ритмі слоу-фокс, що влучно передає настрій пісні.
Режисером відеороботи є Юрій Двіжон, який створив цей кліп за один день. Сама ж пісня була записана на студії звукозапису VVstudio.

З вартістю квитків можна ознайомитись за посиланням