#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Васильків
Пригоди

Недитячий відпочинок: у Василькові нічний клуб продавав цигарки дітям

09.02.2022
Під час нічного рейду розважальними закладами Василькова поліція зафіксувала факт продажу тютюнових виробів дітям, а також торгівлю алкоголем без ліцензії.

Недитячий відпочинок: у Василькові нічний клуб продавав цигарки дітям - зображення
Фото: pixabay

Наразі на Обухівщині, а саме у Василькові, працівники поліції продовжують проводити рейди нічними закладами з метою виявлення правопорушень, зокрема, продажу неповнолітнім особам алкоголю та тютюну, а також перебування дітей без догляду дорослих після 22 години.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці поліції Васильківщини.

Варто зазначити, що відповідно до закону "Про охорону дитинства" дітям до 16 років заборонено перебувати на вулиці, в закладах дозвілля після вказаної години без супроводу дорослих.

"Під час проведення заходів поліцейські притягнули до адміністративної відповідальності власника нічного закладу, який здійснював торгівлю алкогольними виробами без відповідної ліцензії, та продавця, який здійснював торгівлю тютюновими виробами неповнолітнім", – йдеться у дописі.

Правоохоронці нагадали продавцям про необхідність неухильно дотримуватись чинного законодавства, не продавати алкогольні, слабоалкогольні напої та тютюнові вироби дітям. Крім того, бути уважнішими та перевіряти документи, якщо виникла хоч найменша підозра, що покупець не досяг 18-річного віку.

Раніше повідомлялося, що у Фастові поліція провела рейд по розважальних закладах. Правоохоронці перевіряли заклади на дотримання правил щодо заборони продажу неповнолітнім спиртного та цигарок.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.