Україна
Україна-суспільство
Економіка

Два тижні роботи зернового коридору: 16 суден вийшло, 6 суден зайшло під завантаження

15.08.2022
До кінця місяця планують залучити до українських портів ще не менш ніж 10 суден під завантаження.

Два тижні роботи зернового коридору: 16 суден вийшло, 6 суден зайшло під завантаження - зображення

З початку дії зернового коридору ним пройшли 22 судна. Про це розповів заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков, повідомляє пресслужба адміністрації морських портів України..

"Маємо два тижні роботи зернового коридору. Можемо говорити про проміжні результати - за цей час з українських портів вийшло 16 суден, які доставлять майже пів мільйона української агропродукції до 9 країн світу, в цей же час до українських портів під завантаження зайшло вже 6 суден.   До кінця місяця плануємо залучити до українських портів ще не менш ніж 10 суден під завантаження українською агропродукцією", –

заступник міністра інфраструктури Юрій Васьков

Зокрема зазначається, що судна "SARA" и "EFE" зайшли до Одеського порту під завантаження українською агропродукцією. Планують, що балкер SARA завантажить 8000 т. кукурудзи, судно EFE завантажить близько 7,5 тис. тонн олії.

Як повідомлялося раніше,  1 серпня в рамках реалізації домовленостей з Одеського порту відправилося перше судно – RAZONI під прапором Сьєрра-Леоне. Судно перевозить 26 тис. тонн української кукурудзи в ліванський порт Триполі. Згодом в мінагрополітики згодом роз'яснили, як надалі експортуватиметься українське зерно. До слова, експорт українського зерна впав вдвічі.

Нагадаємо, Україна за два тижні планує вийти на перевалку 3–5 суден на добу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.