Блоги

Дарія Гірна: Забуті українські композитори

27.06.2022
Тепер ютуб "Обличчя Незалежності" об'єднує понад 13 тисяч людей. Відчула на собі як за останні місяці інтерес до історичних тем зріс і це дуже круто.

Дарія Гірна: Забуті українські композитори - зображення

Тепер ютуб "Обличчя Незалежності" об'єднує понад 13 тисяч людей. Відчула на собі як за останні місяці інтерес до історичних тем зріс і це дуже круто.

Але найкрутіше відчуття - це наявність майданчика, де можна порушувати теми, які мені болять. Жодних запобіжників і перешкод, оперативний фідбек глядачів, які мені також багато всього нового відкривають, ще й 34 "патрони". Дякую кожному, що мотивуєте продовжувати та вдосконалюватися.

"Українець" Чайковський, конфлікт у Київській консерваторії та генії української класики.

Другий в Україні після Шевченка: що робити з пам'яттю про Пушкіна.

"Виривайте ворога спокійно, як бур'ян" - дисидент Микола Матусевич до ЗСУ.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.