Новини
Новини Київської області
Вишневе

Борець з Київщини став чемпіоном України

Артур Політаєв, представник спортивного клубу "Олександр Невський" с.Крюківщини, виграв на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед дорослих, що відбувся 23-24 червня у Черкасах. У змаганнях брали участь 240 спортсменів з усієї України. Вихованці старшого тренера Дмитра Пікалова СК "Олександр Невський" здобули дві медалі. Артур Політаєв у вазі 72 кг впевнено переміг Сергія Козуба у фіналі Чемпіонату й отримав золоту медаль першості України, а Олексій Калиниченко став бронзовым призером. Хлопці показали справжню мужність, витривалість та чудову техніку. Зазначимо, cпортивний клуб відкрився три роки тому в Крюківщині, але вже може пишатися багатьма нагородами, серед яких безліч кубків, медалей, грамот. Хлопці займають лідируючі позиції не лише в Україні, а й за її межами. На даний час в його стінах безкоштовно тренуються близько сотні дітей, що є позитивним показником для села, адже виховується молоде, сильне та здорове покоління.