Новини світу
За кордоном
Політика

Ім’я нового прем'єр-міністра Великобританії можуть оголосити 5 вересня

Наразі за крісло лідера країни Туманного Альбіону планують боротися 11 кандидатів.

Ім’я нового прем'єр-міністра Великобританії можуть оголосити 5 вересня - зображення

Вже 5 вересня можуть назвати ім’я нового прем'єр-міністр Великої Британії, натомість відбір кандидатів розпочнеться вже цього тижня. Про це пише Reuters.

За інформацією агенства, наразі список на пост лідера Консервативної партії та прем'єр-міністра складається з 11 кандидатів. Згодом кількість кандидатів мають скоротити до двох законодавці. Після цього відбудеться "поштове голосування", у якому мають взяти участь близько 200 тис. членів Консервативної партії.

До слова, серед основних претендентів на омріяне для багатьох крісло називають очільницю МЗС Ліз Трасс. До цього вона також вбула міністром у справах жінок та рівних можливостей та міністром довкілля, продовольства і сільських справ в уряді Девіда Кемерона. До слова, під час однієї зі своїх промов Ліз Трасс пообіцяла забезпечити поразку рф у війні з Україною та продовжити справи на Даунінг-стріт слідом за нинішнім лідером країни Борисом Джонсоном "без розгойдування".

Нагадаємо, 7 липня прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон оголосив про свою відставку. Згодом стало відомо, що Джонсон може стати Спеціальним Представником в Україні після відставки.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.