Блоги

Ігор Домбровський: Суддівська мафія в Україні

Як відомо організованими злочинними угрупуваннями вдалось проголосувати незаконні рішення по захопленню багатостраждального Біличанського лісу.

Ігор Домбровський: Суддівська мафія в Україні - зображення

Привіт Друзі, знову трошки про Суддівську мафію в Україні.

Як відомо організованими злочинними угрупуваннями «прикарплючені» в КоцюбСелЗраді, БучРайЗраді і КиївОблЗраді, завдяки холуйству іншопартійних «псевдопатрійотів», вдалось проголосувати незаконні рішення по захопленню багатостраждального Біличанського лісу(через схему розширення меж селища Коцюбинське).

Тому я одразу подав Адміністративний позов до Київського окружного адміністративного суду щодо визнання протиправним та скасування НЕЗАКОННОГО та КОРУПЦІЙНОГО рішення Бучанської районної ради восьмого скликання Київської області ‘‘Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж селища Коцюбинське Київської області’’ від 20 жовтня 2021 року №180-11-VIII.

Справа потрапляє на такого собі цікавого суддю Андрія Миколайовича Леонтовича.

Так от, цей Леонтович ймовірно абсолютний фанат державницького служіння, адже його любов до державницького суддівсько-прокурорського нелегкого життя передалась всьому його родинному оточенню.

Один його син - у вищій раді правосуддя; Інший ніби то десь ПРОКУРОРив, десь ДБРив, тепер адвокатує;

Сестра, племінник, племінниця усі на важких суддівсько-прокурорських хлібах надривались і надриваються… Одним словом не легкий чиновничий труд, та ще і «Іменем України»…

Цікаво відмітити що кабінет Леонтовича знаходиться поруч з кабінетом аж цілОго заступника Київського окружного адміністративного суду Віталія Романовича Щавінського, але про цього трудягу трохи згодом!

Так от, цей Леонтович вирішив розглядати мій Позов за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін, тобто УТАЄМНИЧЕНО І НЕ ПУБЛІЧНО!

 

Ігор Домбровський: Суддівська мафія в Україні - зображення

Нагадаю, що За правилами спрощеного позовного провадження розглядаються справи незначної складності!!!

Але ж ніяк не оскарження нормативно-правових актів!!!

Моє ж обґрунтоване клопотання про розгляд справи за правилами ЗАГАЛЬНОГО позовного провадження з викликом в судове засідання сторін, суддя Київського окружного адміністративного суду Андрій Миколайович Леонтович НЕ ЗАДОВІЛЬНИВ!

Добрі люде мені сказали: «Не витрачай час. Рішення на користь ірпінської корупції уже прийнято і щедро оплачено.»

«Корупція, хабарництво, зловживання службовим становищем через безкарність касти недоторканих», -скажете ви? Я також так думаю, але давайте аналізувати далі!

Останнім часом Громада Приірпіння часто програє абсолютно виграшні справи саме в Київському окружному адміністративному суді, де з усіх шпаринок по програним справам «стирчать вуха» саме судді Віталія Щавінського.

За свою нетривалу кар’єру, цього заступника Київського окружного адміністративного суду Щавінського, на додачу ще і КАНДИДАТА ЮРИДИЧНИХ наук, вже декілька раз намагались притягнути до відповідальності за винесення сумнівних рішень і навіть звільнити за порушення присяги, але хитрий «пройдисвіт у мантії» зумів випетляти.

«Але ж який тут зв'язок з Приірпінням»,-запитаєте ви?

Так от , добрі люде вказують на родинний (і не тільки)зв'язок між житомирськими земляками Щавінським та Петром Щербиною.

Так так саме тим нікчемою «пєтєю-ларьком», що прислуговував свого часу: пастору Аделаджі, Леоніду Черновецькому(Льоня -космос),біглому главарю Антимайдану Саші Зінченку(Саша-Зіна), та фігуранту кримінальних проваджень Володимиру Карплюку.

Як бачите співпраця в межах "житомирського земляцтва" Щавінського і Щербини є абсолютно логічною, і ймовірно добре оплачуваною брудними корупційними грошима ірпінських бариг…

А це як відомо "гра в одні ворота" де мова про справедливі рішення не може іти апріорі...

Я ж свій адміністративний позов залишив без розгляду! Поки що без розгляду… Але Продовження буде…

Першоджерело за посиланням.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.

На цій сторінці / В цій колонці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали, щоб мати/дати змогу публічно обговорювати важливі теми. Ми віримо в силу громадянського суспільства. Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!