Новини світу
За кордоном
Економіка

ЄС затвердив €500 млн військової допомоги для України

Загалом оборонна підтримка ЄС вже становить 2,5 млрд євро.

ЄС затвердив €500 млн військової допомоги для України - зображення

У ЄС затвердили €500 млн військової допомоги для України. Таке рішення ухвалила Європейська Рада, повідомив її очільник Шарль Мішель 18 липня.

Варто зазначити, що загалом підтримка ЄС військовою технікою для ЗСУ вже становить 2,5 млрд євро.

"Європа продовжує працювати заради миру та захисту наших цінностей. Я вітаю політичну домовленість Ради ЄС щодо п’ятого траншу для України в рамках EPF.

Підтримка ЄС військовою технікою для Збройних Сил України зараз становить 2,5 мільярда євро. Європа залишається з Україною", –

голова Європейської ради Шарль Мішель

ЄС затвердив €500 млн військової допомоги для України - зображення

Нагадаємо, минулого тижня повідомлялося, що Рада ЄС виділила Україні 1 млрд євро. Ця макрофінансова допомога має забезпечити необхідні ресурси для покриття нагальних потреб держави та роботу критичної інфраструктури. Крім того згодом Єврокомісія запропонувала новий пакет санкцій проти рф. Зокрема, було запропоновано продовжити всі чинні антиросійські санкції до кінця січня 2023 року.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.