Новини
За кордоном

ЄС запровадив санкції проти ПВК «Вагнер» (ВІДЕО)

Крім самої компанії, під санкції потрапили вісім осіб.

Європейський Союз затвердив санкції проти російської ПВК «Вагнер», а також пов'язаних з нею осіб та організацій. Вони брали участь в озброєних конфліктах  в Лівії, Сирії, Центральноафриканській республіці та виступали з боку терористів в Україні.

Про це повідомляється в Офіційному журналі ЄС.

Під санкції, окрім самої компанії, потрапили вісім осіб. Серед них — командувач Олександр Кузнецов, якого в ЄС вважають відповідальним за діяльність групи Вагнера, яка підриває мир, стабільність та безпеку в Лівії.

Під обмеження потрапив Дмитро Уткін, якого називають засновником ПВК «Вагнер». Під його командуванням, як вважають у ЄС, були вчинені дії, які підривають територіальну цілісність, суверенітет та незалежність України.

Крім того, до списку санкцій потрапив Андрій Трошев. Він за заявою ЄС, підтримує владу Сирії. Також санкції запровадили проти Андрія Богатова, одного з основних учасників ПВК «Вагнер».

Раніше повідомлялося, що США запровадили санкції проти українських корупціонерів.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.