За кордоном
Економіка

ЄС ще на пів року продовжив санкції проти РФ

Йдеться про економічні обмеження, які діятимуть щонайменше до 31 липня 2022 року.

ЄС ще на пів року продовжив санкції проти РФ - зображення
Фото: pixabay

Як повідомили у пресслужбі Ради Європи, рішення про санкційного тиску на Росію було ухвалене з огляду на невиконання Москвою Мінських угод про врегулювання ситуації на окупованому Донбасі.

Санкції, вперше запроваджені ще у 2014 році, зокрема, обмежують доступ російських банків і компаній до первинних і вторинних ринків капіталу Євросоюзу, забороняють фінансову допомогу й посередництво, забороняють прямий чи непрямий імпорт, експорт чи передачу військової продукції, забороняють постачання товарів подвійного призначення та обмежують доступ до технологій енергетичного сектора.

Окрім економічних санкцій також було вжито низку заходів, як то заборона на в'їзд до країн Євросоюзу, замороження активів, обмеження економічних відносин з окупованим Кримом і Севастополем.

Раніше у США сенатор-демократ Роберт Менендес оприлюднив законопроєкт про запровадження жорстких санкцій проти російських урядових і військових чиновників і ключових банківських установ, якщо Москва "загострить ворожі дії в Україні або проти неї".

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.