Політика

Єднатися і зміцнювати армію, – Юлія Тимошенко запропонувала план реакції на вторгнення Росії

Україна мусить вимагати від світу найжорсткіших санкцій і водночас зміцнюватися зсередини та вчитися жити в нових умовах.

Єднатися і зміцнювати армію, – Юлія Тимошенко запропонувала план реакції на вторгнення Росії - зображення

Про це заявила голова партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко під час виступу з трибуни парламенту.

Лідерка політсили наголосила на тому, що "найголовніше, що ми маємо зробити, – стати безпрецедентно сильними: переглянути військову доктрину, збільшити міць нашої армії та підвищити грошове забезпечення захисникам і їхнім родинам".

"Нам не треба шукати інші слова – вчора відбулося офіційне повномасштабне вторгнення російської армії на територію України, і ми мусимо діяти адекватно", – зазначила Юлія Тимошенко.

На її переконання, вчорашні зухвалі дії РФ – це лише початок тиску, зазіхання на суверенітет і незалежність України. Тому потрібно невідкладно зробити декілька важливих кроків, щоб підготуватися до цього.

"Нам треба посилити й переглянути військову доктрину України, тому що загроза, яка у нас є, надовго. По-друге, нам потрібно негайно багатократно посилити нашу армію, і якщо президент сказав, що ми можемо у 2-3 рази збільшити міць нашої армії, переглянувши бюджет, треба це робити разом із переглядом військової доктрини. Також треба подбати про захисників і захисниць, які зараз в окопах захищають Україну. Мінімум в 3 рази підвищити грошове забезпечення і підтримку їхніх родин", – наголосила лідерка "Батьківщини".

Крім того, за її словами, Україна має комплексно протидіяти агресії РФ, отримавши підтримку держав-союзників.

"Нам треба вимагати від наших західних партнерів втілення тих найжорсткіших санкцій, про які нам було обіцяно, якщо буде масштабне вторгнення. Нам треба діяти! Тероборона сьогодні одна з наших стратегій захисту. Ми мусимо діяти як одна команда – країна національної єдності, парламент національної єдності, суспільство національної єдності!" – закликала Юлія Тимошенко.

Раніше лідерка політсили "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що для порятунку України потрібно створити уряд національної єдності. Також у політсилі "Батьківщина" наголосили, що готові надати покрокову програму, як вивести країну з кризи та захистити людей у соціально-економічних питаннях.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.