Новини
Київщина
Києво-Святошинський район
Київщина-суспільство

Художник рятує Київщину від сірості: Cофіївська Борщагівка поповнилася муралом

27.01.2020 Альона Ткаченко 0

У Софіївській Бощагівці з'явилася коала, щоправда, лише на малюнку. Український графіті художник Віталій Гідеван зобразив на фасаді будівлі дитячого садка "Золотий колосок" мурал коали.

"Нещодавно весь світ сколихнула страшна пожежа на досі щасливому материку Австралії. Раніше в новинах не було жодної згадки про нього. Це був ніби окремий куточок Раю на землі, в якому кенгуру катає в сумці свого кращого друга коалу, де круглий рік сонце і серфери покоряють водяні труби.
Звичайно вся увага ЗМІ була прикута до цієї проблеми, а наші відійшли на 2-й план. Зникаючи за одну ніч гектари дерев, смог над містами та річки заповнені сміттям.Рай може бути не десь там за горизонтом, а тут, завдяки зусиллям кожного!" , – наголосив Віталій на сторінці у Facebook.

На малюнок чоловік витратив 6 годин роботи, 20 балонів з різними кольорами, а також поексперементував з поєднанням двох технік – фотореалізм і самчиківський розпис.

Це не перша робота художника. Завдяки йому в столиці з'явилося понад 20 муралів. Найчастіше Віталій малює тварин. Наприклад, перед Новим роком на набережній Дніпра він зобразив пацюка–символ 2020 .

Як зазначає майстер, його мистецтво розпочалося у 2007 році.

"Я з того покоління, для якого 2007 рік особливий і по-своєму чарівний. Саме тоді я зробив своє перше графіті на стіні, заздалегідь купив балончики і взявся малювати! Якби я тільки знав, що цей день змінить мій світ назавжди …", – ділиться спогадами Віталій.

Фото: Vitaliy Gideone