#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Вишгород
Довкілля
Кримінальні новини
Вода

Хроніка браконьєрства: 13 порушень за два дні

16.09.2019 Косянчук Інна 0

12 - 14 вересня під час спільного рейду працівники водної поліції Вишгородського відділу поліції та Київського рибоохоронного патруля виявили низку фактів незаконного вилову риби у Вишгородському районі.

12 вересня. На Київському водосховищі, біля села Ровжів виявлено чотири сітки. Власників заборонених знарядь лову знайти не вдалось. Складено акт виявлення та вилучення безхазяйного майна. Пощастило рибі – вона була жива, і її випустили «додому».

Згодом на цьому ж місці було зафіксовано громадянина, який проводив вилов риби сіткою. Щось зловити порушник не встиг. Однак це не звільнило його від відповідальності.Складено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

13 вересня. Завдяки сигналу від небайдужих громадян на «гарячу лінію» на Київському водосховищі в селі Нових Петрівцях затримано чоловіка, який ловив рибу чотирма сітками в забрід. Під час перевірки патрульні виявили майже 7 кг риби, а саме: судак - 11 шт., лящ - 6 шт., сом - 4 шт. та окунь - 2 шт. Сума нанесених збитків складає 8 364 грн. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ст. 249 ККУ (незаконне зайняття рибним промислом).

Крім того, було оформлено адмінматеріал за ч. 3 ст. 85 КУпАП на громадянина, який проводив вилов риби без посвідчення рибалки на Київському водосховищі, поблизу урочища «Ошитки».

14 вересня. На обвідному каналі, поблизу с. Осещини виявлено грубе порушення правил рибальства. Чоловік ловив рибу за допомогою «сак - топтуха». Виловити риби чоловік не встиг. Оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Загалом 13 - 14 вересня на Канівському водосховищі в забороненій зоні Київської ГЕС, що у Вишгороді, складено вісім протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП та один - за ст. 90 КУпАП (вилов червонокнижної риби). Сума нанесених збитків становить 4 517 грн.

Також "Погляд" повідомляв, що працівники водної поліції Вишгородського відділу поліції та Київського рибоохоронного патруля провели профілактичні заходи для забезпечення публічного порядку та безпеки на воді у Вишгородському та Іванківському районах області.

Якщо Ви стали свідком порушення правил рибальства чи збуту водних біоресурсів прохання оперативно повідомляти на «гарячу лінію» рибоохоронного патруля: (068) 642-80-26 та (099) 341-73-18.

Джерело: Вишгородський рибоохоронний патруль