Хореографічна майстерня “Мальва” з Броварів - переможець чемпіонату України
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87836461_2763817260370756_494036266854121472_o.jpg)
Колектив міського культурного центру “Хореографічна майстерня “Мальва” 22 лютого взяв участь у хореографічному чемпіонаті України “The challenge Championship” у м.Київ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87832842_2763863373699478_1924406637238419456_n.jpg)
Оригінальні художні рішення, виконавська майстерність та позитивна енергетика знайшли відгук у журі та глядачів, повідомляє відділ культури Броварської міської ради.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87837775_2763817223704093_4546820420141056000_n.jpg)
Фестиваль “The challenge Championship” приніс багато хвилювань й чимало радісних хвилин для броварчаночок, які здобули два І місця, два ІІ та одне третє місце. Сольний виступ Вероніки Потєхи приніс перше місце.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87836464_2763863240366158_1040859958108749824_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/87799474_2763817897037359_5830384676589535232_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/85258998_2763863237032825_6657473190274531328_n.jpg)