Новини Київської області
Анонси
Культура
Дати

Хор Київського метрополітену виступить на прем’єрі фільму Надії Парфан


17 жовтня народний фольклорно-вокальний ансамбль Київського метрополітену «Червона калина» виступить на прем’єрному показі стрічки «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго». Подія відбудеться у столичному кінотеатрі «Жовтень» за участі Nadia Parfan і творчої групи фільму.

Ансамбль «Червона калина» – майже одноліток незалежної України. Створений у 1992 році, він до сьогодні не перестає співати на землі та під землею. Колективом керує заслужений працівник культури України Віталій Стоцький. На прем’єрі фільму Надії Парфан хор виконає «Гімн метро».

У цей же день документальна трагікомедія про хор комунальників вийде у всеукраїнський прокат. У Києві стрічку покажуть у кінотеатрах «Жовтень», «Ліра», Boomer, «Магнат», «Ленінград», «Факел» та ім. Т. Шевченка. Фільм також побачать глядачі в Івано-Франківську, Львові та Тернополі.

«Київський метрополітен – одне з найбільших комунальних підприємств у Києві, – розповідає продюсер фільму Ilko Gladshtein. – Коли ми дізналися, що вони, як і ІФТКЕ плекають традиції творчих колективів та мають власний профспілковий хор, ми одразу вирішили запросити їх до співпраці».

КП "Київський метрополітен"