Новини
Україна

Хакери зламали сайти українського уряду (ВІДЕО)

14.01.2022
Там розмістили повідомлення з погрозами.

В ніч з 13 на 14 січня невідомі зловмисники зламали офіційні сайти уряду. Зокрема, хакератаки зазнали портал Міністерства освіти й науки, а також сайти МЗС, Мінагрополітики та Дії.

На сайтах українсього уряду кіберзлочинці на чорному тлі розмістили знаки з перекресленими гербом, прапором, мапою України та профілем свині. Також там розмістили погрозливі повідомлення для українців трьома мовами: українською, російською та польською мовами.

"Всі ваші особисті дані були завантежні в загальну мережу. Всі дані на компьютері знищуються, відновити їх неможливо. Вся інформація про вас стала публічною, бійтеся і чекайте гіршого".

Хакери зламали сайти українського уряду (ВІДЕО) - зображення

В СБУ, сайт якого працює в звичному режимі, наразі ситуацію ще не коментували.

Нагадаємо, минулоріч хакери з України атакували іноземні компанії, завдавши їм колосальних збитків у 500 млн доларів. А цьогоріч СБУ ліквідувала в Києві ще одну групу COVID-шахраїв, які налагодили схему виготовлення та збуту підробних сертифікатів про щеплення проти коронавірусу. У такий спосіб їм вдалося продати "документи" понад 1000 громадян.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.