Новини
Суспільство
Новини світу

Хакери викрали у Червоного Хреста дані на пів мільйона людей (ВІДЕО)

Атака зламала персональні дані та конфіденційну інформацію про понад 515 000 дуже вразливих людей.

Хакери атакували сайт Міжнародного комітету Червоного Хреста. Така інформація надійшла щонайменше від 60 національних товариств організації у всьому світі.

Про це повідомляє сайт Червоного Хреста.

У комітеті заявили, що під загрозою опинилися персональні дані понад 500 тисяч вкрай вразливих осіб – розлучених із сім'ями через конфлікти, міграцію і стихійні лиха.

Генеральний директор Міжнародного комітету Червоного Хреста Роберт Мардіні заявив, що в гуманітарній організації спантеличені тим, що ці  дані хтось може використати у своїх цілях і наразити людей на небезпеку.

"Щодня Рух Червоного Хреста допомагає возз'єднати в середньому 12 зниклих безвісти людей з їхніми сім'ями. Це десяток радісних возз'єднань сімей щодня. Такі кібератаки ставлять під загрозу цю важливу роботу", – сказав пан Мардіні.

Поки невідомо, хто стоїть за атакою, і немає ніяких ознак витоку або публічного поширення інформації. Організація просить хакерів "вчинити правильно" і не продавати ці дані.

Нагадаємо, масштабна хакерська атака на низку офіційних урядових ресурсів в Україні, таких як сайт МЗС чи МОН, була здійснена в ніч з 13 на 14 січня. В результаті ці ресурси стали недоступними для користувачів.

Раніше "Погляд" розповідав про подробиці зламу 70 державних сайтів. Це стала  найбільша в історії України атака на сайти державних органів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.