Новини
Новини світу
За кордоном
Російсько-Українська війна

ГУР: російська шпигунська мережа продовжує активно діяти в Європі

Українські розвідники запевняють, що росію цікавить вся Європа як "зона впливу".

ГУР: російська шпигунська мережа продовжує активно діяти в Європі - зображення

В країнах Європи продовжує активно діяти російська шпигунська мережа. Про це представник воєнної розвідки України Андрій Черняк розповів під час інтерв’ю грецькому виданню Iefimerida, повідомляє пресслужба міністерства оборони України.

За словами представника української розвідки, останнім часом російська шпигунська мережа зосередилася на нейтралізації шляхів постачання західної зброї, яку надають Україні партнери.

"росію цікавить вся Європа як "зона впливу". Якщо вона підкорить Україну, то не зупиниться на цьому. Вона піде далі. І ми знаємо, що путін мав такі плани перед вторгненням в Україну. Можливо, вони не змінилися й зараз", ‒

представник воєнної розвідки України Андрій Черняк

Також у ГУР розповіли про цілі, які наразі переслідує росія в Європі.

"Одна з основних цілей росіян – вплинути на окремих авторитетних людей в європейських країнах, а також на громадську думку. Тому росіяни багато вкладають у роботу зі ЗМІ. Це і їхні відкриті пропагандистські рупори такі як “Russia Today”, так й інші більш приховані способи впливу. Існують випадки, коли завербовані росіянами журналісти іноземних ЗМІ йдуть на роботу з єдиним завданням, – це поговорити зі своїми колегами, щоб вплинути на їхню думку на користь росії", ‒

представник воєнної розвідки України Андрій Черняк

Нагадаємо, за словами Столтенберга, новий наступ рф ймовірно вже почався. Також повдіомлялося, що 24 лютого, в річницю початку повномасштабної війни росії проти України, може відбутися новий масований удар.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.