Губернатор Київщини зустрівся з білоцерківськими студентами
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/imgbig-2000x1333.jpg)
2 вересня Білу Церкву знову відвідав голова Київської облдержадміністрації Михайло Бно-Айріян. У рамках візиту він завітав до Білоцерківського національного аграрного університету, де взяв участь в інтерактивному діалозі «Пріоритети та виклики вищої освіти: регіональний аспект».
Про це повідомляє Білоцерківська міська рада.
Під час спілкування Михайло Бно-Аійріян відповів на запитання від студентів. Вони стосувалися майбутнього вищої освіти, можливостей співпраці обласної влади зі студентською молоддю Білої Церкви, зокрема у напрямку запровадження нових цікавих проектів, організації заходів; діяльності молодіжної студентської ради, міжнародного партнерства, впровадження дуальної освіти, діджиталізації начальних закладів міста, організації здорового дозвілля молоді, ряду екологічних питань нашого міста тощо.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/imgbig-2-2000x1333.jpg)
Зокрема студенти запитували губернатора про покращення екологічного стану річки Рось, дендропарку «Олександрія» та прибережних зон міста, зменшення кількості безпритульних тварин у Білій Церкві, встановлення нових спортивних майданчиків.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/imgbig-1-2000x1333.jpg)
Ці та інші запитання прокоментував також присутній на зустрічі Білоцерківський міський голова Геннадій Дикий.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/imgbig-3-2000x1333.jpg)
Фото - Білоцерківська міська рада.