#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина

Гройсман хоче скоротити ОДА та РДА

19.06.2019 Оксана Кириленко 0

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує скоротити на 50% штату обласних і районних державних адміністрацій з січня 2020 року, особливо там, де на 100% сформовані об'єднані територіальні громади (ОТГ).

На думку прем'єра, це дасть тим районам, де вже функціонують повноцінні громади, можливість жити за новими стандартами і управлятися тими людьми, яких люди на місцях знають.

Ткож Гройсман заявив, що дане питання буде винесено до найближчого засідання уряду.

"Я завтра виношу на розгляд уряду пропозицію опрацювати можливість скоротити на 50% обласні, районні адміністрації. А наступний парламент має забрати право у президента й уряду призначати керівників і віддати це право людям... Це новий підхід управління і нові можливості самоврядування. Пріоритет (обирати керівників) має бути в громадах - вам вирішувати, хто ваші керівники", - наголосив Володимир Гройсман в ефірі програми "Свободи слова" на телеканалі ICTV у вівторок увечері.

Нагадаємо, що у Бориспільському районі сформовано лише одну ОТГ.

Джерело