#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Пригоди
Кримінальні новини

Готували на добриво: організатор акції проти прайду розповів про призначення фекалій

04.07.2019 Катерина Бенке 0

Депутат Заріченської районної ради Анатолій Полюхович, який був одним з організаторів акції проти ЛГБТ-параду розповів, чому вони наповнювали презервативи фекаліями.

Активіст у розмові з журналістами ресурсу "Радіо Трек" сказав, що фекалії з біотуалетів хотіли використати, як добриво у рідному Заріччі, а не щоб закидати учасників прайду. Полюхович зазначив, що до біотуалетів додають певні речовини, які сприяють гарному росту рослин.

Хоч неподалік у Рівному такі туалети і є, організатори вирішили зробити заготовки саме у Києві, бо у місті була машина, яка могла "підкинути" зарічан з їх добривами додому. Так співпало, що активісти проїжджали повз парад і вирішили виступити проти, однак ніяк не закидувати фекаліями.

Учасників протесту суд відпустив за умови підписки про невиїзд. Також проти учасників брудної акції ведеться кримінальне провадження за статею "Хуліганство".

Нагадаємо, 23 червня поліція затримала автобус, який віз 200 наповнених екскрементами презервативів. Заарештовані особи зізнались, що розібрали 4 біотуалети, щоб закидати "снарядами" учасників ЛГБТ-параду.