Новини
Київщина-суспільство

Готовність шкіл Київщини у «помаранчевій» зоні


Як інформував «Погляд» раніше, у Київській області в «помаранчеву» зону потрапив Києво-Святошинський район, в якому налічується 39 навчальних закладів. Чи готові вони приймати школярів 1 вересня, розповіли у Київській обласній держадміністрації.

Ліцей «Гармонія». Фото Василя Володіна

Оскільки Києво-Святошинський район перебуває наразі у «помаранчевій» зоні, школи ретельно ведуть підготовку, щоб освітній процес відбувався згідно з оновленими вимогами.

«Маємо в області епідеміологічну «помаранчеву зону» в Києво-Святошинському районі. На його території 39 шкіл. Управління освіти району закупило засобів індивідуального захисту на 200 тис грн. Це потреба трьох тижнів. Також допомогу надають голови сільських, міських рад, керівники підприємств, громадськість», – розповів очільник КОДА Василь Володін.

Ліцей «Гармонія». Фото Василя Володіна

На фейсбук-сторінці КОДА повідомляється, що вже заключено договори з постачальниками на 2,5 млн грн. Нині  тривають закупівлі ще 80 термометрів, електросушарок, паперових рушників, контейнерів для використаних масок та щитків, дезінфікуючих засобів.

«У кожному закладі буде моніторинг стану здоров'я учнів і працівників закладу шляхом термометрії, опитування учнів про їх самопочуття та регулярної комунікації з батьками, – зауважив Василь Володін. – У закладах освіти в обов’язковому порядку після кожного уроку передбачена санація рук. Її контролюватимуть педагогічні та технічні працівники (вчителі, вихователі, медики). Графік освітнього процесу зміститься в часовому режимі. Працю будуть оплачувати відповідно до педагогічного навантаження».

Ліцей «Гармонія». Фото Василя Володіна

Василь Володін побував в одному із навчальних закладів Києво-Святошинському районі – ліцеї «Гармонія». На своїй фейсбук-сторінці посадовець відзвітував: заклад повністю готовий до роботи в нових умовах. У наявності захисні маски, щитки, дезінфектори тощо. Їдальня обладнана згідно з вимогами до здорового харчування. До 1 вересня мають виправити зауваження рятувальників.

Ліцей «Гармонія». Фото Василя Володіна

"Погляд" інформував, що 27 серпня МОЗ оновило вимоги до організації навчання в школах.

Читайте також, що недоліки добудови школи в Українці пообіцяли терміново усунути.

Дізнайтесь, чому третина школярів у світі не змогла отримати доступ до дистанційного навчання – Unicef.