Україна
Події

Готові реагувати на будь-які сценарії: СБУ посилила роботу контррозвідки

СБУ разом з іншими органами влади готова вчасно реагувати на будь-які сценарії, які можуть дестабілізувати ситуацію всередині країни. 

Готові реагувати на будь-які сценарії: СБУ посилила роботу контррозвідки - зображення
Фото: СБУ

Про це голова Служби безпеки України Іван Баканов заявив в ході робочої поїздки в район проведення операції Об’єднаних сил на сході країни, інформує пресслужба СБУ.

"Ми звертаємо особливу увагу на безпеку об’єктів критичної інфраструктури, посилили контррозвідувальний напрям. У всіх регіонах України СБУ проводить відповідні навчання. З акцентом якраз на захист державного кордону та стратегічних об’єктів, протидії можливим терактам і диверсіям тощо", – підкреслив Баканов.

Він також зазначив, що на сьогодні країна-агресор РФ застосовує цілий комплекс інструментів для тиску на Україну. Однак СБУ разом з іншими органами влади готова вчасно реагувати на будь-які сценарії, які можуть дестабілізувати ситуацію всередині країни. 

Нагадаємо, координаційна група Антитерористичного центру СБУ розпочала багатоетапні контрдиверсійні навчання. Їхньою метою є вдосконалення міжвідомчої взаємодії силових структур та органів влади, посилення захищеності об’єктів критичної інфраструктури, а також виявлення та затримання умовних диверсійних груп.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.