Гостомельський парканопад у зеленій зоні, де ірпінський депутат зніс пам’ятний хрест Героям Небесної сотні та планує автомийку
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Gost-Nelyub.jpg)
У Гостомелі стався черговий парканопад у зеленій зоні, де депутат Ірпінської міської ради Віталій Нелюбін хоче облаштувати автомийку. Задля цього знесли пам’ятний хрест Героям Небесної сотні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Gost-Nelyub-1.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Gost-Nelyub-2.jpg)
Як ми уже розповідали, згаданий депутат-укропівець, який на сесіях ради у дерибанних питаннях голосує в унісон з новообличчівською командою екс-мера Ірпеня Володимира Карплюка, зніс пам’ятний хрест Героям Небесної сотні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Gost-Nelyub-3.jpg)
Його встановила місцева громада 6 років тому. А Нелюбін загородив зелену зону парканом і збирається будувати тут – поряд із залізничною колією, дитячим майданчиком та річкою – автомийку.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Gost-Nelyub-4.jpg)
Водночас дозвільних документів у нього нема. Але він упевнений, що отримає їх найближчим часом, адже є наближеним до ірпінського екс-мера.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Gost-Nelyub-5.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/Gost-Nelyub-6.jpg)
Люди цим обурені та заявляють, що боротимуться за живі дерева, які Нелюбін збирається знести, і проти будівництва мийки, адже вона створить нові затори на жвавому перехресті й погіршить стан екології.