#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Київщина
Технології

Google Assistant буде відтворювати в голос повідомлення з WhatsApp та Telegram

05.08.2019 Олена Стець 0

Мобільний асистент Google Assistant одночасно працює над багатьма функціями, включаючи можливість відтворювати SMS-повідомлення вголос. Проте, цю можливість компанія блокувала для сторонніх застосунків, але ця ситуація докорінно змінилася.

Google Assistant буде відтворювати в голос повідомлення з WhatsApp та Telegram

Як стало відомо, Google все ж надасть можливість читати повідомлення з програм, які йому не належать. Мова йде про такі застосунки як WhatsApp, Slack і Telegram. Щоправда, крім англійської, інші мови в цій функції Google Assistant, поки що, не підтримуються.

На даний момент, доробка знаходиться в режимі тестування та доступна обмеженому колу користувачів. Проте, за словами розробників, вона незабаром стане доступною усім, оскільки функція читання вголос особливо корисна, коли ви за кермом, готуєте їжу або маєте зайняті руки. В такому разі, вам не доведеться торкатися до телефону, щоб дізнатися, чи потрібна негайна відповідь на повідомлення у Telegram чи WhatsApp.