Новини
Україна
Київщина

Гончарук спростував інформацію про нездатність Мінфіну профінансувати частину видатків у грудні 2019 року

19.12.2019 Оксана Кириленко 0

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук назвав інформацію про те, що Міністерство фінансів не може профінансувати частину видатків у грудні 2019 року фейком.

"Вся інформація, яку сьогодні масово розганяють в окремих ЗМІ — фейк. Це не більш, ніж спроби окремих політиків завоювати собі політичні дивіденди.

Це тимчасове призупинення виплат казначейства по всім іншим статтям, яке вже не раз траплялось в Україні. Це абсолютно контрольована ситуація Урядом, яку ми успішно пройдемо".

Гончарук пояснив, що наприкінці кожного року кожний орган намагається витратити всі гроші, які не були використані за 11 місяців до цього — хтось за декілька мільйонів купує канцтовари на наступний рік, а хтось просто майстерно привласнює ці гроші собі.

Тож до кінця фінансового року, тобто до 27 грудня, Держказначейство щодня вручну буде переглядати всі виплати, які планують провести. Це дозволить максимально ефективно витратити гроші українських платників податків.

"Те, що така ситуація трапилась — це результат роботи неефективної державної машини протягом десятиліть. Зараз наша команда працює над тим, щоб ця ситуація не повторювалася більше ніколи",-підкреслив посадовець.

https://www.facebook.com/PMHoncharuk/videos/496435357633878/