#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бородянка
Кримінальні новини

Голову Пісківської ОТГ обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень

12.02.2020 Бобрик Юлія 0

До суду скеровано обвинувальний акт відносно голови Пісківської ОТГ, якщо вину буде доведено – йому загрожує до 12 років позбавлення волі.

Прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт відносно голови Пісківської селищної ради об’єднаної територіальної громади. Його обвинувачують у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 191 КК України (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинена в особливо великих розмірах) КК України та ч. 1 ст. 366 КК України (підроблення офіційних документів).

Справа стосується «швидкої», яка була придбана в серпні 2018 року. Тоді між виконавчим комітетом місцевої ради та товариством укладено договір про придбання автомобіля швидкої допомоги вартістю 590 тисяч гривень.

Фото з офіційного сайту Пісківської селищної ОТГ

Як повідомляють в прокуратурі Київської області, голова об’єднаної територіальної громади, зловживаючи своїм службовим становищем, незважаючи на те, що власником транспортного засобу є фізична особа та розуміючи, що автомобіль заборонено відчужувати протягом року з дня сплати акцизного збору при ввезенні (до грудня 2018), за відсутності у товариства декларації про реєстрацію автомобіля як товару медичного призначення, наявність якої передбачено тендерною документацією, тобто достовірно знаючи та усвідомлюючи, що до договору внесено завідомо неправдиві відомості щодо власника майна та відповідності його тендерній документації, особисто підписав цей договір.

Незважаючи на те, що легковий автомобіль не відповідав тендерній документації, оскільки не являв собою автомобіль швидкої медичної допомоги та право власності на транспортний засіб не перереєстровано за селищною об’єднаною територіальною громадою.

У разі доведення вини в суді останньому загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 12 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та з конфіскацією майна.

Проте в прокуратурі наголошують, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.