#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Вишгород

Головою Вишгородської РДА призначили чиновника з мільйонними статками

11.11.2021 12 Бобрик1 Юлія1 0

У Вишгородської районної державної адміністрації новий очільник.

Главком

Про це у своєму Telegram-каналі написав народний депутат України Олексій Гончаренко.

Кабінет Міністрів України призначив головою Вишгородської районної державної адміністрації Василя Сенчука, який, за інформацією Главком, має мільйонні статки. Проте задекларовані $13 млн на дружину чиновника ­- Світлану Познякову, на власне ім'я він задекларував $300 тис. готівки та понад $47 тис. на спільних з дружиною банківських рахунках. Також подружжя володія трьома квартирами загальною площею майже 600 кв. м та будинком площею 1200 кв. м, земельними ділянками загальною площею понад 22 тис. кв. м, та двома автомобілями Porsche Cayenne та Nissan Note.  

Зазначаєть, що до 2016 року Сенчук працював директором Бюро технічної інвентаризації Києва.

Дивіться у сюжеті «Погляду», як у селищі Лютіж Вишгородського району працює Всеукраїнський реабілітаційний центр для людей з інвалідністю.

Також ви можете ознайомитись з попередніми випусками новин на сайті за посиланням – новини Київщини, обговорити це на Facebook в коментарях під відео. Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram канал.