Новини
Бориспіль
Здоров'я

Головний лікар інспектував бориспільську первинку

17.12.2020 Оксана Кириленко 0

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко нещодавно інспектував Центр первинної медико-санітарної допомоги.

Фото із фейсбук сторінки Віктора Ляшка

Побувавши в центрі, Ляшко був здивований відмінним сервісом та роботою персоналу.

На своїй сторінці у Фейсбук Ляшко написав: «Вчергове приїхав без попередження до медичної установи. Цього разу у Бориспіль. До міського центру первинної медико-санітарної допомоги. З якою метою? Дізнатись про оплату праці, обговорити нові підходи до забору матеріалу на тестування, дізнатися готовність до тестування швидкими тестами на антиген (заодно «пошукати» ці тести, які вже закуплені за державний кошт), оцінити існуючі алгоритми доставки зразків до вірусологічної лабораторії, а також почути експертну думку щодо запропонованих нами підходів до проведення щеплень проти COVID-19».

Він зазначив, що наступного тижня протестується модель запису/виклику на щеплення від COVID-19 людей похилого віку.

Побувавши на прийомі сімейного лікаря, Ляшко переконався, що у даній амбулаторії знають та дотримуються стандартів надання допомоги при COVID-19.

«Ще раз обговорили проблемні питання, які можуть виникати під час встановлення діагнозу COVID-19 та алгоритми направлення на тестування», - підкреслив Ляшко.

В свою чергу керівник Бориспільської первинки Євгеній Черенок запевнив: «Спільну мову знайдено, порозуміння є, плани на майбутнє побудовані, попереду багато роботи, яка вкладе свою частку в загальну перемогу над CОVID-19. Спільними зусиллями у нас все вийде».

Фото із фейсбук сторінки Євгенія Черенка

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що у МОЗ розповіли, де візьмуть гроші на вакцину від COVID-19.

Також ми розповідали, що МОЗ планує прив’язати мінімальну зарплату медиків до прожиткового мінімуму.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.