Україна
Суспільство
Новини дня

Головне про виступ Зеленського у Верховній Раді (ВІДЕО)

Глава держави анонсував низку змін, які відбудуться в країні у 2022 році.

Сьогодні президент України Володимир Зеленський виступив у парламенті із щорічним посланням до Верховної Ради.

Головні заяви Президента з трибуни:

- У листопаді зробили 6,5 мільйонів. Загалом на сьогодні – 24 мільйони щеплень.

- Вперше, починаючи з 2013 року, було зменшено державний борг до рівня нижче 50% ВВП.

- Вперше в історії незалежної України ставка кредитів для малого та середнього бізнесу опустилася нижче 10%. Наразі це в середньому 9,7%.

- Кожен громадянин України, що чесно сплачує податки, зможе отримати кредит за ставкою 5% у гривні для придбання власної нерухомості в новому житлі, електромобіля, здобуття освіти або зміни професії.

- У 2022 році розпочнеться «Велику термомодернізацію», завдяки якій буде утеплено тисячі багатоповерхових будинків, шкіл, садочків та лікарень.

- В Україні з'явиться «економічний паспорт» українця.

- Середня заробітна плата вперше за останні 30 років у доларовому еквіваленті перевищила 500 доларів на місяць. Також вперше зарплата лікарів зросла за рік вдвічі.

- У 2022 році влада надасть квартири всім ветеранам АТО/ООС.

- Продовжиться національна програма відновлення мостів при якій вже побудовано та оновлено 560 мостів та мостових переходів.

- У 2022 році з'явиться нова державна авіакомпанія.

- Продовжиться програма доплат до пенсій для людей, які досягли 80 та 75 років. Наступного року розширять цю програму на людей, які досягли 70 років.

- У парламент внесуть законопроєкт про множинне громадянство.

- Україна стане другою країною у світі, яка проведе перепис населення у співпраці з Apple вже у лютому 2023 року.

- Вперше за 30 років у 2022 році фінансування сектору оборони і безпеки, всіх програм, перевищить 320 мільярдів гривень.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.