Новини
Україна
Суспільство

Нас – 65 мільйонів: Зеленський вніс до парламенту законопроєкт про множинне громадянство

Це дасть можливість діаспорі мати українське громадянство.

Нас – 65 мільйонів: Зеленський вніс до парламенту законопроєкт про множинне громадянство - зображення
Фото: Офіс Президента

Президент України Володимир Зеленський під час Посланням до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України вніс на розгляд парламенту проєкт закону щодо запровадження множинного громадянства для українців за кордоном. Про це повідомили в Офісі Президента.

Цей законопроєкт, за словами Глави держави, дасть можливість українцям за кордоном відчувати себе не діаспорою чи людьми «українського походження», а громадянами України.

«Важлива складова нашої міжнародної політики – підтримка світового українства. Я знаю, яким важливим для українців, котрі мешкають у США, Канаді та ЄС, є питання множинного громадянства. Сьогодні я вношу відповідний законопроект на розгляд парламенту. Нас – 65 мільйонів».

Президент України Володимир Зеленський

Також Глава держави вніс до парламенту законопроєкт про економічний паспорт українця, згідно з яким плата за використання українських надр накопичуватиметься на персональних рахунках маленьких українців.

Нагадаємо, перепис населення України у 2023 році відбудеться за допомогою інтернету.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.