Війна з Росією

Голова ВР Стефанчук: зупиніть ядерного маньяка (ВІДЕО)

Голова українського парламенту заявив, що наслідки можливої катастрофи на Запорізькій АЕС загрожуватимуть усьому людству.

Руслан Стефанчук заявив, що дії російських окупантів та президента росії володимира путіна можуть призвести до ядерної катастрофи як мінімум європейського масштабу. Через нічний обстріл Запорізької АЕС росія поставила світ на межу ядерного Армагедону.

Наслідки катастрофи на цій атомній електростанції в рази перевищать Чорнобиль і загрожуватимуть усьому людству.

"Російські окупаційні війська обстрілюють Запорізьку АЕС. І це не випадковість. Це цілеспрямований обстріл з метою викликати катастрофу світового масштабу", – сказав Стефанчук.

Політик закликав парламенти Європи закрити небо над нашою державою. Адже це єдиний спосіб запобігти техногенній та екологічній катастрофі світового масштабу.

"Все це свідчить про те, що злочини Путіна досягли загальносвітового масштабу, загрожують існуванню Європи, а можливо – і людства. Цей злочин наочно демонструє необхідність якомога найшвидшого впровадження безпольотної зони над Україною. Для того, щоб захистити не тільки Україну, але й Європу, і світ в цілому. Зупиніть ядерного маніяка", – додав голова ВР.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.