Голова Київської ОДА Олександр Терещук відвідав Переяславщину
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/61226447_904194053258429_3783170111016271872_n.jpg)
В урочистому святкуванні Міжнародного дня сім’ї, яке відбулось у селі Циблі Переяслав-Хмельницького району взяв участь голова Київської ОДА Олександр Терещук.
Очільник Київщини вручив подарунки прийомним, патронатним і багатодітним родинам та розповів, що в області активно розвиваються сімейні та наближені до сімейних форми виховання. На сьогодні функціонує 69 дитячих будинків сімейного типу та 102 прийомних сім’ї.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60872361_904193993258435_1112349151879757824_n.jpg)
«Наш обов’язок як державної влади – захистити права кожної дитини. Тому 2019 рік в Київській області я оголосив Роком дитини. Наразі на особливому контролі – соціальний захист дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, родин, що опинилися в складних життєвих обставинах. Ми активно працюємо над тим, щоб кожна дитина-сирота, дитина позбавлена батьківського піклування мала власну квартиру або дім. Сьогодні, завдяки децентралізації, до забезпечення таких дітей власним житлом долучились і місцеві органи влади. Впевнений, спільними зусиллями ми зможемо все», - наголосив голова КОДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/05/60881682_904194276591740_7526219618260615168_n.jpg)