Київщина
Економіка

Голова КОДА закликав Київраду негайно розглянути бюджет Київщини

27.01.2022
Попри те, що вперше проєкт обласного бюджету подали на розгляд облради ще 26 листопада, депутати відкладали розгляд.

Голова КОДА закликав Київраду негайно розглянути бюджет Київщини - зображення
Фото: pixabay

Наразі ситуація навколо бюджету Київщини на поточний рік критична. Як повідомила пресслужба КОДА, голова облдержадміністрації Василь Володін вкотре звернувся з офіційним листом до голів фракцій Київської обласної ради через неодноразове ігнорування винесення на сесію бюджету області.

"Депутати Київської облради так і не розглянули ані бюджет утримання, ані бюджет розвитку. Перший раз проєкт обласного бюджету ми подали на розгляд облради ще 26 листопада. Проте облрада постійно знаходить причини, аби не приймати документ", - наголосив очільник Київської ОДА.

Відкладання винесення на сесію бюджету області загрожує дестабілізацією в економічній та соціальній сферах.

"Тому звертаюсь до голів фракцій з офіційним листом всебічно сприяти консолідації зусиль та негайного скликання позачергової сесії Київської обласної ради для прийняття бюджету області на 2022 рік та програм соціально-економічного розвитку регіону", – наголосив Володін.

Нагадаємо, раніше очільник КОДА заявив, що якщо бюджет так і не приймуть, без зарплат залишиться чимало людей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.