Гіди українських міст вивчають туристичний потенціал Славутича
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/yzobrazhenye_viber_2020-02-07_19-15-48543.jpg)
Представники з 15 туристичних агенцій, асоціацій, бюро, товариств, неурядових організацій та журналісти, у рамках промо-туру для гідів #Славутич_ЧАЕС за новими враженнями, ознайомляться із Славутичем та відвідають Чорнобильську АЕС.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86703057_2740060946076801_3568522136781848576_o.jpg)
Славутич має всі можливості стати туристичним містом. Це доводили у презентації про Славутич перший заступник міського голови Віктор Шевченко і проведена пішохідна екскурсія містом, і багатий на експонати краєзнавчий музей, і зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, і підсумкова презентація директорки КП "АРР" Арини Старовойтової про локальну індустрію гостинності – інфраструктури для проживання, харчування, спорту, культури, розваг у Славутичі та регіоні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/86193001_2740060329410196_4263531382388555776_o.jpg)
Широке представництво славутицького промо-туру, кількість поставлених питань від гідів та журналістів свідчить про зацікавленість і перспективність розвитку туризму у регіоні.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/84330603_2740061882743374_1273685213192388608_o.jpg)
"Ласкаво просимо до Славутича!" - запрошують на сторінці Славутицької міської ради.