Україна
Культура
Україна-суспільство
Київ

Герб СРСР на київському монументі "Батьківщини-матері" можуть замінити на тризуб

21.07.2022
85% респондентів у Дії підтримали заміну герба СРСР на щиті монумента "Батьківщина-матері".

Герб СРСР на київському монументі

У Дії завершилось ініційоване Міністерством культури та інформаційної політики опитування "Як бути з гербом срср на щиті Батьківщини-матері". Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"За два тижні в ньому взяли участь понад 778 тисяч українців. За результатами опитування, 85% з них вибрали варіант "Замінити герб срср на тризуб". Процес декомунізації триває", –

міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Герб СРСР на київському монументі

За словами міністра культури Олександра Ткаченка, робота над трансформацією монументу, його переосмисленням та технічними змінами продовжується, проте про демонтаж говорити поки зарано.

"Так, ми могли все зробити без консультацій з громадськістю. Зробити на свій розсуд. Але я впевнений, що діалог з суспільством - вкрай важливий. Його треба ініціювати по таких питаннях, тим паче коли нам це нічого не коштує. Мова не йде сьогодні про те, щоб повністю демонтувати монумент, тому що це точно не на часі через величезні кошти, яких потребує цей процес", –

міністр культури Олександра Ткаченка

Крім того Ткаченко зазначив, що також проголосував за заміну гербу СРСР на наш тризуб.

Нагадаємо, на початку липня в Дії запустили нове опитування: цього разу щодо монументу "Батьківщина-Мати".

Також в липні в Дії запустили бета-тест пенсійного посвідчення та е-посвідки. Крім того нещодавно також стало відомо, що мінцифри запускає проєкт IT Generations для навчання українців ІТ-спеціальностей.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.