Географія коронавірусу на Вишгородщині розширюється
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Vysh-kovid.png)
У районі «додається» по одному інфікованому COVID-19, притому в різних населених пунктах
Станом на 28 квітня у Вишгородському районі, як інформує Вишгородський міжрайонний відділ лабораторних досліджень ДУ «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України», зафіксовано 14 осіб, що захворіли на коронавірусну інфекцію.
COVID-19 уже охопив населених пунктів району. Серед хворих – 7 жителів Вишгорода, 2 жителів села Нові Петрівці, та по одному – із сіл Старі Петрівці, Козаровичі, Тарасівщина, Вища Дубечня, Новосілки.
За останню добу зафіксовано коронавірус у жителя Новосілок.
Вишгородська РДА інформує, що також у районі – 2 особи з підозрою на коронавірус, 33 контактні особи, на самоізоліяції має знаходитися 48 осіб.
У районі одужало від COVID-19 4 особи.