Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Генеруючих потужностей достатньо, щоб покрити близько 80% від потреби споживачів, ‒ Укренерго

В енергетичній компанії розповіли про успішні ремонти.

Генеруючих потужностей достатньо, щоб покрити близько 80% від потреби споживачів, ‒ Укренерго - зображення

Споживання електрики в Україні дещо зменшилося порівняно з початком тижня. Про це повідомили в Укренерго в четвер, 2 лютого.

"Зменшився і дефіцит в енергосистемі, хоча він все ще залишається суттєвим. Генеруючих потужностей в системі достатньо, щоб покрити близько 80% від потреби споживачів", ‒

Укренерго

Зазначається, що на двох підстанціях у східному та центральному регіонах країни завершено ремонт трансформаторного обладнання, яке було пошкоджене ракетними атаками росіян восени минулого року. Йде підготовка до включення в роботу. Це дозволить вивести в роботу блоки на електростанціях.

Як і раніше енергетична компанія до повідомила всім обленерго ліміти споживання, які були збільшені у зв’язку зі скороченням дефіциту.

"Наразі перевищення лімітів не фіксується. Водночас упродовж доби у разі недотримання лімітів будуть застосуватись аварійні відключення", ‒

Укренерго

Нагадаємо, внаслідок російських масованих ракетних атак пошкоджень зазнали і електростанції, й високовольтна мережа. До того ж в аварійний ремонт виведено два блоки на електростанціях. Втрата генерації була компенсована виходом з аварійного ремонту та включенням у роботу одного з блоків електростанції та збільшенням виробництва електроенергії гідроелектростанціями. Наразі мережеві обмеження – лише в Одеській області.

Нагадаємо, енергосистема України вже пережила 13 ракетних атак ворога та 15 ударів БПЛА по енергооб’єктах. Зокрема, в ніч на 26 січня росія знову атакували Україну "шахедами". Натомість вранці 26 січня країна-терорист завдала чергового масованого ракетного удару по території України. Із 55 російських ракет українська ППО збила 47.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.