Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Укренерго про ракетний удар по інфраструктурі: є влучання та пошкодження

Проте відключення через обстріли лише на півдні, в інших регіонах відновлюються планові графіки.

Укренерго про ракетний удар по інфраструктурі: є влучання та пошкодження - зображення

Сьогодні, 26 січня, вночі та зранку росія знову завдала удару ракетами та дронами по енергетичній інфраструктурі України. В Укренерго розповіли про наслідки 13-го ракетного удару та 15-ї атаки дронів по енергосистемі України.

"Є влучання та пошкодження обладнання у південному, центральному, південно-західному регіонах. У Дніпровському регіоні на одному з енергооб’єктів основне високовольтне обладнання знищено", –

Укренерго

Проте проблеми з енергоживленням, спричинені обстрілами, наразі спостерігаються лише на півдні, в тому числі й в Одеській області. Натомість по всій Україні під час атаки були запроваджені аварійні відключення. Тому наразі в інших регіонах поступово повертаються планові графіки обмежень.

Проте, як зазначають в енергетичній компанії, дефіцит в системі залишається значним. Тому, як і раніше, до всіх областей доведені ліміти споживання.

Нагадаємо, в ніч на 26 січня росія знову атакували Україну "шахедами". Натомість вранці 26 січня країна-терорист завдала чергового масованого ракетного удару по території України. Із 55 російських ракет українська ППО збила 47.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.