#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бориспіль

Генеральний директор аеропорту «Бориспіль» пішов з посади

19.11.2020 Оксана Кириленко 0

Павло Рябікін обіймав посаду з 23 березня 2017 року.

Фото: аеропорт «Бориспіль»

Причиною цього стало те, що він переміг у конкурсі та став керівником Державної митної служби України.

Про це повідомили у пресслужбі «Бориспіля».

«Кабінет Міністрів України затвердив мою кандидатуру на посаду керівника ДМС. Я залишаю ДП МА «Бориспіль», але щасливий тим, що до співробітників можу звернутися, починаючи зі слова «Друзі». Впевнений, що криза мине, і злагоджена командна робота колег триматиме курс розвитку аеропорту. Працювати на підприємстві з великими і славними традиціями було великою відповідальністю та великою честю для мене. Аеропорт став безцінним досвідом і я завжди, в незалежності від своєї посади, підтримаю підприємство і колектив. Дякую кожному співробітнику аеропорту за наш спільний результат», – зазначив Павло Рябікін.

До призначення нового керівника виконувати обов’язки генерального директора ДП МА «Бориспіль» буде Олег Васильович Струк, заступник генерального директора з інженерно-технічного забезпечення та розвитку персоналу – директор філії ДП МА «Бориспіль».

Раніше «Погляд» пиcав, що в аеропорту «Бориспіль» спіймали хабарників.

Також ми розповідали, що генпідрядника та топменеджмент аеропорту «Бориспіль» звинувачують у завдання мільйонних збитків державі.